Strona 1 z 1

Potrzebne są niekonwencjonalne meble dla pracowników na zamówienie

: 24 maja 2016, 12:46
autor: marekwolski
Witam was. Tak jak w temacie, reprezentowana przeze mnie firma przenosi lokalizację biura i szukamy firmy, która zrobi dla nas szereg mebli dla naszych pracowników. Poszukujemy firmy z Mazowsza, która umie zrealizować solidne meble. Interesuje nas dość dobra jakość, rzecz jasna cena też jest brana pod uwagę. Będę rad za odnośniki do realizacji takich firm.

podobne tematy:

Potrzebne są dobre meble pracownicze na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:21
autor: adaswolski
Cześć. Jak w Warszawie to polecam tych ludzi od mebli: http://jfm-furniture.pl/meble-pracownicze . Realizują naprawdę dobrej jakości meble do biura. Specjalizują się właśnie w takiego rodzaju zleceniach co opisujesz. Tu masz link do ich pracy: Obrazek - więc jak sam widzisz ci ludzie wiedzą co robią. Mają naprawdę zróżnicowane realizacje i doświadczenie w tej branży. Współpracuje z nimi jako architekt wnętrz i przy każdej realizacji byłem zadowolony z efektu ich pracy.

podobne tematy:

Potrzebne są nietypowe meble dla pracowników na zamówienie

: 24 maja 2016, 13:24
autor: alexsys76
Cześć, u nas ta firma robiła meble. Są na prawdę ekstra. Nie wiem jak kształtuje się to cenowo i tak dalej. To już prezes załatwiał, ale w porównaniu do poprzednich mebli są o niebo lepsze.

podobne tematy: