Czy warto sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy warto sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Dzień dobry. Otrzymałem propozycję promocji i sprzedaży mebli tej firmy z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są wysokiej jakości i dobrze się prezentują. Moją wątpliwość budzi sprawa, iż są porównywalne cenowo z polskimi producentami, którzy posiadają ugruntowaną renomę na rynku. Nie mam pojęcia, czy praktycznie nie znana fabryka meblowa będzie się dobrze sprzedawała w naszym kraju. Jeśli zdecyduję się na współpracę to będę zmuszony do poświęcenia jakieś części sklepu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę mógł eksponować, aż tylu modeli dotychczasowych producentów. Co sądzicie o tych meblach. Czy sami byście je kupili?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy opłaca się sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:11

Witaj. Ciężkie pytanie zadałeś. Najważniejszy jest biznesplan. Czy jest opłacalna sprzedaż ich mebli dla twojej firmy? Jak masz większą marżę na ich produktach to warto ten pomysł przemyśleć. Może będziesz wstanie dostać wyłączność na dane miasto. To także, jest duży plus. Nie będziesz miał konkurencji pośród pozostałych salonów. Mi podobają się meble podanej przez ciebie firmy. Np te: Obrazek meble są bardzo interesujące i sam bym je kupił. Natomiast najistotniejsze są w tej branży warunki współpracy z fabryką. Jaki będziesz miał termin zapłaty za meble, które otrzymasz na ekspozycję. Bez tego to można tylko spekulować. Jeśli chodzi o konkurencje z rodzimymi fabrykami to nie powinieneś o to martwić. Kupujący coraz mniej uwagi przywiązują do marki. Liczy się wygląd a następnie cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość