Czy ktoś z forumowiczów zna produkty tego producenta mebli?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy ktoś z forumowiczów zna produkty tego producenta mebli?

Postautor: adambyczek » 08 lip 2016, 11:45

Witam, szukam unikalnych rozwiązań meblowych do swojej firmy. Oglądając sklepy WWW w wyszukiwarce natrafiłem na ciekawe meble tej firmy https://mhobby.pl . Osobiście po raz pierwszy spotykam się z tą marką meblową i nie mam pojęcia jak będą sprawowały się na co dzień ich rozwiązania. Na zdjęciach oferta prezentuje się bardzo dobrze: lecz w użytkowaniu codziennym może być gorzej. Tak, więc poszukuje jakiś informacji na temat tego producenta w Internecie - osobiście nie wiele mogłem znaleźć. Może ktoś z forumowiczów miał styczność z ich produktami i ma możliwość podzielić się zdaniem na ich temat.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 27 lip 2022, 13:46 przez adambyczek, łącznie zmieniany 2 razy.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy ktoś z was zna meble tego producenta mebli?

Postautor: alinasobol » 08 lip 2016, 11:55

Cześć. Rzeczywiście obrazki z ich meblami prezentują się idealnie. Lecz ta firma jest słabo rozpoznawalna w naszym kraju. Arbeitsmöbel funkcjonuje z powodzeniem w Niemczech i Norwegii. Jest to popularna marka w tych krajach. U nas za jakiś czas będzie rozpoznawana. Natomiast klienci sobie ją bardzo cenią w Niemczech. Mają bardzo solidnie zaprojektowane meble. Też cenowo nie odstają od popularnych polskich firm, które sprzedają meble. Jak ja miałabym wybrać pomiędzy Arbeitsmöbel a zbliżonymi producentami mebli w naszym kraju, to na pewno nabyłabym produkty Arbeitsmöbel. Za ich kupnem przemawia unikalne wzornictwo i nie często spotykana w Polsce wysoka jakość wykonania mebli.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość