Czy mogę we własnym zakresie wypozycjonować stronę na hasło platformy towarowe


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy mogę we własnym zakresie wypozycjonować stronę na hasło platformy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:16

Cześć. Od jakiegoś czasu wertuje wypowiedzi na forach związane z reklamą stron w internecie. Najbardziej interesującą formą reklamy jest moim zdaniem pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem związanych z tym tematem wiele artykułów, odbyłem nawet już jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Tak, więc uważam, że jestem wstanie samemu podziałać coś w tym temacie. Mam zamiar wypromować swoją stronę na następujące hasło: windy towarowe i tu chciałbym zadać 2 pytania. Czy warto budować dedykowane zaplecze dla takich haseł jak: windy towarowe oraz czy dzienna ilość tworzonych odnośników ma wpływ na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zbuduje dzisiaj 100 odnośników a nazajutrz 10 będzie to negatywnie wpływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy jestem w stanie samodzielnie wypromować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Cześć. Widzę, że nieco zapoznałeś się z tematem pozycjonowania strony WWW w wyszukiwarce. Po pierwsze podana przez ciebie fraza: platformy towarowe nie można zaliczyć do najprostszych i młodemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją wypromować własnymi siłami. Natomiast do odważnych świat należy i powinieneś próbować swoich sił. Kłopotem są rzecz jasna odnośniki, które powinieneś pozyskać i ich liczba. Obecnie bez właściwych programów ciężko jest uskuteczniać pozycjonowanie. Odnośniki możesz pozyskiwać ręcznie, lecz musisz je podlinkować. Tu właśnie są potrzebne programy. Jeśli chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to właściwy kierunek działań. Natomiast ilość budowanych linków nie powinna być za duża. Powinno się je budować regularnie. Dzisiaj np: 10 odnośników, jutro 25 odnośników, następnego dnia 10 linków. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość