Gdzie mogę wykonać artystyczne balustrady nierdzewne w Radomiu


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Gdzie mogę wykonać artystyczne balustrady nierdzewne w Radomiu

Postautor: adambyczek » 19 wrz 2016, 13:26

Cześć. Chciałbym się podpytać osoby, które mają już za sobą budowę domu. Potrzebuję zamówić balustrady wykonane ze stali nierdzewnej na klatkę schodową. Poszukuje firmy, która wykonuje oryginalne realizacje za rozsądne pieniądze. Chciałbym aby zrobili coś unikalnego - coś na granicy kowalstwa artystycznego. Podobają mi się balustrady połączone ze szkłem. Do tego efektu myślałem o dodaniu jakiś ciekawych ornamentów. Wg mnie doskonale by to się prezentowało w połączeniu z podświetleniem klatki schodowej. Będę rad za namiary do fachowców.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Gdzie mogę wykonać artystyczne balustrady wykonane ze stali nierdzewnej w Warszawie

Postautor: marekwolski » 19 wrz 2016, 13:56

Cześć. Ja w swoim domu zamontowałem podobne balustrady ze stali nierdzewnej, o jakich mówisz. Wykonywała mi je ta ekipa: panele poduszkowe , która działa na obszarze województwa mazowieckiego. Więc bez problemu dojadą do Radomia. Są dość konkurencyjni i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Przykład ich pracy znajdziesz tu: Obrazek - jeśli chcesz zobaczyć więcej to zwyczajnie wejdź na ich stronę. Niektóre balustrady ze stali nierdzewnej są na prawdę ciekawe i unikalne, więc na pewno będziesz zadowolony z ich realizacji. Nie wiem tylko czy uda się połączyć taką balustradę ze szkłem. Dużo ornamentów może uniemożliwić lub bardzo ograniczyć montaż szkła do barierek.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość