Gdzie dostanę lustra projektowane na zamówienie w stolicy?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Gdzie dostanę lustra projektowane na zamówienie w stolicy?

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Dzień dobry. Szukam ciekawych luster do domu. Myślę nad czymś unikalnym i w miarę rozsądnych pieniądzach. Tradycyjne lustra z marketów raczej nie spełnią swojej funkcji. Wiąże się to z kształtem powierzchni lustra oraz jego wymiarami. Na przykład do jednej z łazienek potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co napiszecie, po co dawać lustro obok skosów na piętrze. Nie posiadam po prostu innego wyboru. Kolejne lustro potrzebuje do głównej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego wymiary to blisko 3m na 3m. Więc jego kupienie w składzie budowlanym jest niemożliwe. Dlatego muszę znaleźć dane kontaktowe na dobrych szklarzy ze stolicy, którzy są w stanie zrobić takie zlecenie.

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Gdzie mogę dostać lustra robione na zamówienie w stolicy?

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:37

Zakup drzwi szklanych może się zdawać prostą sprawą, nad którą nie ma co się zastanawiać. Nic bardziej mylnego. Jeśli chcemy zakupić drzwi szklane do mieszkania, należy wziąć pod rozwagę parę kwestii. Jeżeli chcemy kupić drzwi szklane, powinniśmy przede wszystkim rozważyć, gdzie warto je zainstalować i wybrać odpowiedni rodzaj do wybranego pomieszczenia. Drzwi wejściowe mogą np. posiadać właściwości antywłamaniowe. Powinny być wykonane solidnie, a przy tym muszą być stylowe i nowoczesne, ponieważ stanowią pewnego rodzaju wizytówkę domu. Do kuchni powinniśmy zamontować drzwi szklane wahadłowe lub przesuwne, które będą się bardzo łatwo otwierały. W pozostałych pokojach mogą to być drzwi drzwi otwierane na oścież. Równie ważna jest także sprawa rodzaju szkła. Zapewne nurtować nas będzie także pytanie, czy wybrać szybę przejrzystą, czy matową? Szkło piaskowane nada się najlepiej w pomieszczeniach, w których będziemy potrzebowali więcej prywatności, czyli łazience i sypialni. W pozostałych miejscach, możemy wybrać przezroczystą taflę lub drzwi szklane z mieszanego szkła. Drzwi szklane to podstawowy produkt naszej firmy. Doświadczenie, które posiedliśmy na przestrzeni lat umożliwia nam zaoferować Państwu wysokiej klasy drzwi szklane, które robimy ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Wszystkie drzwi szklane wykonujemy pod indywidualne wymiary. Firma produkuje drzwi szklane we wszystkich możliwych wariantach, które umożliwiają zabudowę każdego otworu budowlanego. Mogą to być np. szklane drzwi do futryn czy drzwi przesuwne szklane oraz wahadłowe. Oferowane drzwi szklane wykonywane są ze szkła hartowanego, przeważnie o grubości 8 lub 10 mm albo szkła laminowanego. Technologia laminowania polega na zespoleniu 2 tafli szkła folią laminacyjną - umożliwia to na zrobienie drzwi szklanych z fotografią w środku pomiędzy szybami. Można również wlaminować pomiędzy 2 szyby folie ozdobne, tapety a także materiały tekstylne. Witaj. Rzeczywiście posiadasz znaczne wymagania odnoście luster do domu. Od razu Ci napiszę, że takie rozwiązania będą kosztowne, więc powinieneś przestać myśleć o niskiej cenie. Jeśli chodzi o sprawdzonych fachowców to ta firma wykonuje ciekawe. U mnie w domu zrobili oprócz luster, także kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich pracy, dlatego możesz wziąć pod uwagę ich ofertę. Przykładowe zdjęcie - sam widzisz, że są to dość oryginalne i ciekawe rozwiązania. Jeżeli potrzebujesz innych ofert do porównania to powinieneś skorzystać z serwisów z ogłoszeniami firm. Na takich portalach można umieścić nawet swoją ofertę i zaczekać na odpowiednich wykonawców.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości