Szukam fachowej brygady ślusarzy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Szukam fachowej brygady ślusarzy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Cześć. Potrzebuje sprawdzonej brygady ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady nierdzewne oraz ogrodzenie posesji. Interesuje mnie coś unikalnego, co nie będzie powszechnie stosowanym szablonem. Ogrodzenie pragnę żeby były zrobione w dawnym stylu - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła oraz drewna. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to za ciężka koncepcja. Dodatkowo posiadam wątpliwość czy właściwie wkomponuje się to w nowoczesne wnętrze. Dlatego potrzebuje kumatą ekipę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was jest w stanie polecić kogoś godnego uwagi?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Szukam rzetelnej brygady ślusarzy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:46

Witaj. Jak dobrze Cię rozumiem to szukasz firmy, która ma wykonać dla ciebie kute balustrady oraz ogrodzenie twojej posesji. Szukasz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jeśli tak to możesz sprawdzić ofertę brygady ślusarzy - http://metfach.pl , która specjalizuje się w projektowaniu balustrad nierdzewnych oraz ogrodzeń kutych. Dalej dodaję zdjęcie do ich prac: Obrazek . Zobacz czy szukasz czegoś takiego. Jeśli tak to mogę Ci ich polecić z czystym sercem. W naszym domu wykonywali balustrady ze stali nierdzewnej i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Brygada zrobiła wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak go zastała. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości