Co uważacie o tego typie szkoleń?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co uważacie o tego typie szkoleń?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Witam. Jestem profesjonalnym kierowcą, który codziennie wykonuje swoją pracę w firmie transportowej. Zarobki są na przyzwoitym poziomie, ale mogły by być większe. Jeden z moich przyjaciół zrobił sobie uprawnienia do wożenia towarów niebezpiecznych i dzięki temu u innego przewoźnika ma o wiele lepszą pensję niż ja. Tak, więc zacząłem szukać odpowiednich szkoleń projektant wnętrz Radom , które dają odpowiednie kwalifikacje. Zastanawiam się nad wyborem jednego z tych, która ma w swojej ofercie podane przeze mnie firma. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 11 mar 2021, 8:39 przez alinasobol, łącznie zmieniany 2 razy.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Co uważacie o tego typie szkoleń?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:23

Witaj. Sam posiadałem identyczny dylemat jak ty. Pracowałem jako kierowca TIRów w krajowej firmie spedycyjnej. Jeździłem jedynie po Polsce, więc zarobki nie były duże. Nie chciałem jeździć na trasach zagranicznych ze względu na rodzinę. Dlatego byłem zmuszony coś innego wymyślić. Zdecydowałem się właśnie tego typu szkolenie jak umieściłeś w odnośniku. Zrobiłem: ADR kurs specjalistyczny klasa 7 - materiały promieniotwórcze i dzięki temu mogłem bez problemu zmienić pracę na lepiej płatną. Nadal przewożę ładunki po Polsce, ale moja pensja jest znacznie wyższa. Tak, więc nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na taki kurs. Jego cena zwróci się po kwartale.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość