Czy szampon z czarnuszki faktycznie pomaga?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki faktycznie pomaga?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 11:00

Witam. Mam od pewnego czasu pewien problem. A więc regularnie wypadają mi włosy. Wykorzystywałem już dużo rozmaitych specyfików niemniej jednak w ogóle nie pomagały lub też efekt był tylko chwilowy. Ostatnimi czasy słuchałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki . Zastanawiam się czy ktoś wykorzystywał ten specyfik? Intrygują mnie opinie na temat właściwości oraz efektywności takiego szamponu. Czy rzeczywiście może mi pomóc na wybywające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy ponieważ rezultat jest kiepski?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Czy szampon z czarnuszki rzeczywiście pomaga?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Cześć. Także cierpiałem na wypadanie włosów, ale u mnie podchodziło to już pod łysienie. Nabyłem szampon z czarnuszki oraz muszę potwierdzić jego wspaniałe działanie. Włosy przestały wypadać, a cebulki bez ogródek się wzmocniły. Myślę, że to naturalnie dzięki kompozycje kwasów tłuszczowych oraz innych elementów. Moja żona także użytkuje ten szampon oraz zauważyła po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze i zwiększyły własną objętość, a również przestały się przetłuszczać. Prosto z mostu polecam ten produkt.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości