Wypadające włosy lek, ktoś ma jakiś pomysł?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Wypadające włosy lek, ktoś ma jakiś pomysł?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 11:26

Dzień dobry. Od pewnego czasu niesłychanie wypadają mi włosy. Po przebudzeniu znajduje ich odrobinę na poduszce, a mimo wykorzystywania różnorodnych specyfików wzmacniających znajduje ich również wiele na szczotce. Nie wiem już co mam robić, albowiem nic nie pomaga. Czesanie włosów kończy się wieloma włosami zostającymi na szczotce, a oprócz tego zbieram je również z ubrań oraz mebli. Mam cichą nadzieję, że ktoś odnalazł jakiś lek, który pomógł i jest wydajny. Dziękuje z góry za odpowiedzi.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Wypadające włosy lek, ktoś wspomoże?

Postautor: marekwolski » 28 paź 2016, 11:41

Hej. Mnie również denerwują wypadające włosy. W ostatnim czasie jednakże byłam w aptece i rozmawiałam z farmaceutką, która poleciła mi rzeczowe preparaty. W tym momencie nie pamiętam nazw, lecz wystarczy, że udasz się do apteki oraz poprosisz o jakiś farmaceutyk na ten problem. Wolno również kupić w sieci, na przykład na wypadające włosy lek Nie zapominaj niemniej jednak, że tylko regularnie przyjmowanie tabletek, zastosowanie szamponów i odżywek może wspomóc. Ja popełniałam ten błąd, że zapominałam o codziennym ich stosowaniu, właśnie dlatego rezultat był mierny. Dzisiaj jest gruntownie inaczej. Pozdrawiam

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości