Czy masaż leczniczy jest skuteczny, adres salonu masażu w Warszawie


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Czy masaż leczniczy jest skuteczny, adres salonu masażu w Warszawie

Postautor: alexsys76 » 05 kwie 2017, 11:03

Dzień dobry. Ostatnio miewam kłopoty z kręgosłupem. Zacząłem przeszukiwać internet w znalezieniu przyczyn tego rodzaju problemu. Na blogach odnalazłem wiele wypowiedzi osób z podobnym bólem pleców. Dużo osób rekomenduje masaż leczniczy , który wg ich opinii bardzo pomaga na ból pleców. Myślę czy nie zafundować sobie masażu relaksacyjnego aby jeszcze rozluźnić mięśnie. Może tego rodzaju zestaw masaży pomoże? Czytałem także, iż tego typu dolegliwości spowodowane są siedzącym trybem pracy. Czy ktoś z was może to potwierdzić. Faktem jest, że dużo pracuję siedząc przy komputerze od lat. Ale czy takie bóle nie powinny pojawić się wcześniej? Oraz kluczowe pytanie o adres sprawdzonego gabinetu masażu w Warszawie , który świadczy masaż relaksacyjny w przystępnej cenie.

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy masaż leczniczy jest skuteczny, adres salonu masażu w Warszawie

Postautor: marekwolski » 05 kwie 2017, 11:08

Dzień dobry. Rozumiem twój kłopot i postaram ci napisać jak najwięcej w tej kwestii. Po pierwsze tego rodzaju bóle kręgosłupa mogą być spowodowane siedzącym trybem pracy, na które świetnym lekarstwem jest masaż leczniczy - potwierdzam że pomaga. Trzeba połączyć tego rodzaju masaż z regularnym uprawianiem sportu. Całkiem całkiem wpływa na kręgosłup chodzenie na siłownię. Dzięki temu nie obciążamy tak naszych kręgów. Dobrych gabinetów masażu w Warszawie jest dużo. Polecam wybrać ten, który znajduje się blisko twojej pracy lub domu. Masaż leczniczy stosuje regularnie i przyznam szczerze, że ból pleców minął. Natomiast warto żeby spojrzał na to jeszcze jakiś lekarz. Sam masaż może nie wystarczyć albo tylko ukrywać objawy jakieś poważniejszej choroby.


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości