Czy ktoś korzystał z usług tych specjalistów?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy ktoś korzystał z usług tych specjalistów?

Postautor: marekwolski » 23 maja 2016, 9:24

Część, buduje dom dla swojej rodziny niedaleko Kielc. Jestem na etapie kładzenia więźby dachowej. Miałem już jedną ekipę dekarzy, którzy niestety polegli na moim dachu. Mój dach ich przerósł i nie potrafili go położyć, więc byłem zmuszony ich wyrzucić. Szperałem w przeglądarce internetowej i znalazłem taką listę dekarzy z Kielc http://polecamspeca.pl/dekarz/kielce , natomiast wzięcie kogoś w ciemno raczej nie wchodzi w grę. Szkoda mi już nerwów i pieniędzy na zmarnotrawiony materiał. Tak więc zwracam się do was z pytaniem. Może ktoś z was ma namiary na rzetelnych dekarzy z okolic Kielc.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych ludzi?

Postautor: michalgos » 23 maja 2016, 9:43

Witaj, jestem w stanie Ci polecić firmę Dach Maar z okolic Kielc. Ekipa bardzo solidna, nie piją na budowie. Ludzie znają się na rzeczy i nie było z nimi w ogóle kłopotów. Więc możesz ich śmiało brać do swojego dachu. Pozostałych firm z tej strony niestety nie znam.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Czy ktoś korzystał z usług tych specjalistów?

Postautor: alexsys76 » 23 maja 2016, 9:47

Cześć, jak pojawił się taki problem z dekarzami to może być ciężko znaleźć chętnych aby poprawiali po poprzednikach. Nie mam pojęcia jak to wygląda, lecz jeśli mocno spartaczyli robotę to będzie ciężko to naprawić.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość