Jak można upiększyć recepcję w firmie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Jak można upiększyć recepcję w firmie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:27

Cześć, od dłuższego czasu rozmyślam nad odmianą wystroju naszego lokalu firmowego. Najmniej pasuje mi obecna recepcja, która jest mdła. Zastanawiam się właśnie co można poprawić, aby przychodzące osoby od samego progu czuły charakter firmy. Rzecz jasna zmiana kolorystyki ścian i jakieś gustowne dodatki to podstawa. Natomiast to jest wszędzie, a ja myślę o czymś ekstra. Czy posiadacie jakieś pomysły na to?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Jak można wyeksponować recepcję w biurze?

Postautor: tolek1980 » 17 cze 2016, 13:40

Cześć. Rozwiązań twojego problemu jest dużo. Jak już dobrze zauważyłeś istotna jest kolorystyka biura a, także dobrze dopasowane dodatki. To wszystko musi się komponować w zgrabną całość. Jeżeli szukasz czegoś ekstra to można pomyśleć o takiej ladzie recepcyjnej: http://jfm-furniture.pl/lady-recepcyjne - taka lada recepcyjna robi wielkie wrażenie na klientach. Rzecz jasna lada recepcyjna musi być dostosowana do profilu działalności twojej firmy. Więc powinieneś ją wykonać na konkretny wymiar i u firmy, która posiada doświadczenie w tego typu projektach. W naszym kraju jest parę firm, które wykonują tego rodzaju rzeczy. Natomiast nie polecam małych zakładów stolarskich. Efekt będzie niezadowalający.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości