Responsywne strony internetowe przeglad


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Responsywne strony internetowe przeglad

Postautor: adambyczek » 03 gru 2017, 16:26

Czy na dzień dzisiejszy posiadanie responsywnej strony internetowej to już standard? Czy algorytmy wyszukiwarek lepiej oceniają takiego rodzaju strony internetowe w wynikach? A może jest mit firm, które zajmują się projektowaniem stron internetowych?

Odpowiedź na tak postawione pytania uzyskacie w poniższym tekście. Na początku zacznijmy od samego terminu responywnej strony internetowej. Potocznie pisząc, tego typu strony internetowe, dobrze wyświetlają się na każdego rodzaju urządzeniu. Nieważne czy są to komputery stacjonarne czy telefony komórkowe. Tego typu strony internetowe dobrze prezentują się na każdym z tych urządzeń, a ponadto ich wygląd jest odpowiednio skalowany. Elementy graficzne są odpowiednio przekształcane do rozmiaru ekranu. Responsywne strony internetowe mogą trochę inaczej wyglądać na komputerach stacjonarnych, a jeszcze inaczej na tablecie. Zazwyczaj na samrtfonach i tabletach responsywne strony internetowe posiadają mniej szczegółów graficznych. Następnym ważnym aspektem, który skłania do posiadania takiego rodzaju strony internetowej to fakt, iż coraz więcej internautów odwiedza strony internetowe na tabletach. Brak odpowiedniej strony powoduje utratę potencjalnych klientów. A, więc występuje także aspekt ekonomiczny. Firmy, które posiadają responwyne strony internetowe mają przewagę nad pozostałymi firmami na rynku.

Inny powód to pozycja strony internetowej w wyszukiwarce. Responsywne strony internetowe są lepiej oceniane przez roboty wyszukiwarek. Zwłaszcza dla rezultatów mobilnych, responswyne strony internetowe posiadają znaczną przewagę nad stronami, które nie posiadają tego typu funkcji. Trzeba wpisać strony internetowe i sami jesteśmy w stanie się przekonać, jakie strony internetowe mają przewagę w rezultatach wyszukiwarki. Czy należą do nich strony internetowe responsywne, a może prawda jest całkiem inna? Właśnie tego typu hasła tanie strony internetowe pokazują jak duże są różnice w bardziej konkurencyjnych branżach. Agencje interaktywne, które budują strony internetowe doskonale wiedzą o tym, jak ważne jest pozyskanie kontrahentów przez Internet. Oczywiście możemy określić to za mało istotny argument. Lecz w dłuższym czasie firmy, które posiadają niedostosowane strony internetowe przekonają się o tym boleśnie. Brak nowych kontrahentów może być w przyszłości dość dużym kłopotem dla każdej firmy, która chce się właściwie rozwijać.

A, więc doradzam każdej firmie zmodernizowanie swojej strony internetowej do wersji responwynej. Wydatek na tego rodzaju pracę nie jest, aż tak duży. Natomiast możliwe zyski już tak.

Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość