Pomysł na taras w domu


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Pomysł na taras w domu

Postautor: tolek1980 » 06 cze 2016, 15:11

Witam kolegów i koleżanki. Zastanawiam się nad wykończeniem posiadanego przez mnie tarasu w domu jednorodzinnym. Taras jest średniej wielkości, natomiast kilkanaście metrów kwadratowych posiada. Zastanawiałem się nad położeniem deski kompozytowej WPC z tego sklepu internetowego: http://dryten.pl . Po wybraniu materiałów potrzebnych na mój taras - cenowo wygląda to korzystniej niż położenie tradycyjnych płytek. Lecz nie zaobserwowałem jeszcze na żadnej posesji tego rodzaju rozwiązania i ciężko jest mi podjąć właściwą decyzję. Może ktoś z was ma tego typu deski kompozytowej na swoim tarasie?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Koncepcja na taras w domu

Postautor: adaswolski » 06 cze 2016, 15:19

Dzień dobry. Nie widziałeś tego rodzaju rozwiązań z prostego powodu. Ten materiał jest stosunkowo młody i od niedawna dostępny na rodzimym rynku. Jak możesz zauważyć na dołączonych zdjęciach Obrazek podstawową jego cechą jest możliwość łatwego dopasowania go do rzeźby terenu. Kolejny jego atut to znacznie większa wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Nawet jeśli już to nastąpi to słoista struktura dobrze je maskuje. Również nie pęka on podczas osiadania budynku. Natomiast płytki na taras - tak. Wg mnie jest to na dzień dzisiejszy najlepsze rozwiązanie, które możesz użyć na swoim tarasie.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość