Bezpieczny lokal mieszkalny powinien mieć kamery?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny lokal mieszkalny powinien mieć kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Cześć. W ostatnim czasie wybudowałem dom dla własnej rodziny. Przebywamy w dosyć ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się na dzień wiele rozmaitych ludzi. Zastanawiam się, w takim razie czy powinienem zainwestować w kamerę - gra toczy się o coś w stylu kamery http://trans-sat.pl ? W domu mamy dużo urządzeń oraz cennych przedmiotów. Prócz tego moja trójka pociech pozostaje wielokrotnie sama w mieszkaniu. Stąd moje zapytanie czy należałoby zainwestować w kamerę? Zależy mi na podwyższeniu bezpieczeństwa jednak nie wiem czy w ten sposób osiągnę zamierzony cel. Proszę o otwarte odpowiedzi.

podobne tematy:

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny lokal mieszkalny ma obowiązek posiadać kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Witam. Pragnąc zabezpieczyć własną posiadłość także wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę powiedzieć, że miało to miejsce kilka lat temu oraz na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Często okazuje się jednak, że u sąsiadów były już dwa włamania, skutkiem tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie własnego domu jest niezmiernie ważne przede wszystkim jeżeli posiadasz dzieci. Należałoby, w takim razie zainwestować w rzetelny monitoring. Z pewnością nie będziesz ubolewać, a wyraźnie na odwrót.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość