Poszukuje firmy, która montuje platformy towarowe


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje firmy, która montuje platformy towarowe

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:35

Witam kolegów i koleżanki na tym forum. Napisze na początku co mam na myśli, a następnie rozwinę temat. Potrzebuje firmy, która zajmuje się montażem wind towarowych na potrzeby hoteli. Potrzebuję niedużej windy do mojego zajadu, który posiada dwu piętrową jadalnie. Udźwig platformy towarowej nie będzie duży. Widną będą przemieszczały się dania dla klientów. Więc maksymalne obciążenie to sto kilo. Nie posiadam za dużo powierzchni na jej montaż, dlatego nie jestem w stanie skorzystać z gotowych wind. Jestem ciekaw, czy ktoś z was miał do czynienia z podobnym problemem i udało mu się założyć taką windę w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Poszukuje firmy, która oferuje platformy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Cześć. Kiedyś to może byłby kłopot ze znalezieniem firmy zajmującej się montażem takich platform towarowych. Obecnie bez żadnych problemów znajdziesz przedsiębiorstwo, które zajmuje się montażem wind towarowych o niestandardowych gabarytach. Przykładem może być ta brygada fachowców - https://e-position.pl/2021/07/20/aranzacje-wnetrz, która specjalizuje się w tworzeniu platform towarowych dla gastronomii. Dlatego nie musisz się martwić o to, że nie masz dużo miejsca na zamontowanie widny w twoim pensjonacie. Nowoczesne widny nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Też można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość