W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Dzień dobry, od jakiegoś czasu posiadam stronę internetową, która oferuje turystykę medyczną w naszym kraju. Pomysł w mojej opinii bardzo oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że są chętne osoby. Natomiast posiadam spory kłopot z dotarciem do nowych klientów. Odnośnik do witryny internetowej to i prezentuje się dość dobrze, ale nie posiadam zapytań ofertowych. Co jestem w stanie z tym zrobić, aby pozyskać więcej klientów? Proszę o pomoc. Pragnę wspomnieć iż podglądałem początkujący serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym poznałem właściciela. Dzięki promocji strony w Internecie znacznie polepszyły mu się obroty. W tym przypadku było to parę haseł rodzaju: serwis skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy parę haseł, które Lecz bynajmniej na przykładzie tej firmy, która oferuje remonty skrzyń biegów Wrocław będzie łatwiej wyjaśnić moje wątpliwości. Przykładowo jak decyduje się na wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim okresie zobaczę efekt w postaci wyświetlania strony internetowej w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to kilka tygodni, a może 2 lata? I właśnie czas jest tu kluczowy. W przypadku pozycjonowania strony na frazy serwis i naprawa skrzyń biegów łatwiej wybić się w przeglądarce. Tu mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który sprzedaje konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja mam firmy z całej polski i nie mam siedziby. Powieszenie reklamy na płocie więc nie wchodzi w rachubę. Jakieś pomysły co można zrobić? Rozmyślałem o reklamie szeptanej na forach. Lecz tu również wyłonił się duży problem, który polega na liczbie haseł. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku serwis skrzyń biegów jest ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to okropna rzecz, tak samo jak wypadek. Natomiast bardzo istotny jest szybki powrót do 100% sprawności motorycznej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która posiada w swojej ofercie renomowany sprzęt rehabilitacyjny. Pojawia się za pewne pytanie u wielu osób - dlaczego nie nabyć sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to koszt. Kupno dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc rozsądnym wyjściem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Ponadto po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu oddać do wypożyczalni i o nim zapoznać. Korzystając z wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Kolejny powód to profesjonalne doradztwo. Firmy oferujące wynajem sprzętu rehabilitacyjnego mają wykwalifikowanych pracowników, którzy służą fachowym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który dostarcza wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Poprzez to używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie znacznie łatwiejsze. Więcej o wynajmie sprzętu rehabilitacyjnego: http://rentalmed.pl

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

W jaki sposób reklamować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Witaj. Pierwsze pytanie: jak mają osoby wejść na twoją stronę? Przecież jej nigdzie nie ma. Więc tu masz problem. Jeśli nie jesteś w stanie jej znaleźć to przecież nikt o niej nie słyszał. Po pierwsze zastanów się nad jej promocją w Internecie. Jest kilka sposobów promocji, którymi powinieneś się zainteresować. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie strony WWW w wyszukiwarce internetowej. Poprzez tego typu działania twoja strona WWW znajdzie się na początku wyników na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę odwiedzin strony i zapytania ofertowe. Druga forma promocji to marketing szeptany na blogach. W twoim przypadku będą to fora dla Polaków pracujących za granicą. Warto tam zakładać posty i zachęcać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie osiągniesz.

podobne tematy:


Wróć do „Wolna strefa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość